PORTALE PARTNERÓW

Michał Kołtyś – ucz się od najlepszych

Każdy początkujący w biznesie przedsiębiorca jest pełen zapału, optymizmu i wiary we własne możliwości. Jednak często czas brutalnie weryfikuje rzeczywistość, stawiając w kontrze do oczekiwań prawdziwe realia.

 

W Polsce blisko 80% firm upada już w pierwszym roku działalności, to bardzo niepokojące wieści. Najczęściej taki stan rzeczy wynika z  nieświadomości ludzi otwierających firmy – wysokie koszty, natłok obowiązków, zobowiązania wobec instytucji państwowych, przepisy prawne, to wszystko okazuje się ich gwoździem do trumny. Wobec tego, czy da się inaczej? Czy sukces w polskim biznesie jest jeszcze możliwy?

 

Przykład takich biznesmenów, jak Michał Kołtyś pokazuje, że tak, sukces jest możliwy i to znacznie większy niż mogłoby się większości wydawać, bowiem wykraczający poza granice naszego kraju.

 

Michał Kołtyś obecny prezes firmy Investorius na podstawie własnych doświadczeń  przygotował zestaw „zasad sukcesu”, którymi dzieli się z początkującymi przedsiębiorcami, studentami oraz wszystkimi zainteresowanymi na organizowanych prelekcjach biznesowych. W ich trakcie podpowiada, jak zacząć, na czym się skupić i zapewnia, że nie należy się bać, popełniać błędów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *