PORTALE PARTNERÓW

Smartfon na rowerze — jest to możliwe!

 

W czasach coraz większej funkcjonalności smartfonów, akcesoria takie jak licznik rowerowy, papierowa mapa czy GPS odchodzą do lamusa. By wygodnie korzystać z naszego telefonu podczas jazdy rowerem, musi on być w zasięgu naszej ręki. Jednym słowem potrzebujemy uchwytu na telefon do roweru. Produktów tego typu jest mnóstwo, więc który wybrać? Podpowiadamy!

Przede wszystkim trzeba zastanowić się, na jakich cechach najbardziej nam zależy, ponieważ uchwyt uniwersalny nie istnieje. Czy wolimy leciutki i szybki w montażu, czy jednak wyposażony w wodoodporną osłonę, ale jednocześnie uciążliwy przy montażu? A może taki, który będzie pasował do wielu telefonów lub do konkretnego modelu?

Warto jednak zwrócić uwagę na sposób montażu. Najlepiej wybrać taki uchwyt na telefon był on solidny i jednocześnie umożliwiał łatwy dostęp do naszego smartfonu. Część uchwytów na telefon montowanych jest na obejmę, do której założenia potrzeba klucza imbusowego. Zdarzają się również uchwyty na telefon, które wyposażone są w system klikowy. Prostsze egzemplarze przyczepiane są na rzep lub pasek silikonowy, który okręca się wokół kierownicy lub jej wspornika. Niestety, te nie są tak stabilne, jak te z obejmą, ale dużo prościej je ściągniemy. Najbardziej zaawansowane uchwyty na telefon mają możliwość wyboru położenia naszego telefonu – pionowo bądź poziomo, a niektóre posiadają również regulację kata nachylenia, co jest bardzo przydatne podczas filmowania.

Jeśli szukasz czegoś dla siebie, zajrzyj na maniolo.pl

Zajrzyj także tutaj: https://vonshu.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/https://viankoshop.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://unabigo.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://rerekum.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://oyalza.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://delalvar.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/