Jakie profity daje nam e-papieros

Zacznijmy może od tego, że e papieros pozbawiony jest substancji rakotwórczych, które znajdziemy w tradycyjnym papierosie. Zawartość nikotyny możemy regulować sami. Wiadomo, że czysta nikotyna nie jest rakotwórcza, ale niestety powoduje inne choroby, dlatego powinno dążyć się do jej całkowitego wyeliminowania poprzez stosowanie kartridży o różnej jej zawartości. Pozwala to na rzucenie palenia, a według badań jest dużo skuteczniejszy niż plastry, tabletki z nikotyną czy gumy do żucia. Za rzuceniem palenia idzie lepsza kondycja oraz poprawa stanu Twojej skóry, włosów oraz już nigdy nie będzie od ciebie czuć smrodu papierosów.

Używanie e papierosa pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, które możesz przeznaczyć na inne przyjemności. Co prawda koszt zakupu zestawu e papierosa z odpowiednią liczbą kartridży jest stosunkowo duży, jednak zwraca się z każdą niezakupioną przez nas paczką papierosów, czyli dla osób palących oznacza to obniżenie kosztów nawet o 80%!

Elektroniczny papieros pozwala również na zapewnienie rytuału palenia, czego plaster czy guma do żucia już nie potrafią zrobić. Jest to duży plus zwłaszcza dla tych, którzy palą i dla relaksu i dlatego, że lubią po prostu puścić dymka. Jedynie czego w nim brak to konieczność strzepywania do popielniczki popiołu, ale to akurat chyba najmniejszy problem. Poza tym elektroniczny papieros jest bezzapachowy i dzięki temu można go ze sobą wszędzie zabrać, a jego zapach nie będzie nikomu przeszkadzał.

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/e-papierosy/https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://unabigo.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/