https://codeengineers.com/pl/blog/36-15-x-x-x/rich-snippets-dane-strukturalne-strony-java-spring
hit kobieta to ty! nasz portal jest wlaśnie dla ciebie - zajrzyj i przekonaj sie sama! - artykul seo portal kobiecy - swiat kobiety naszym okiem - artykuly, ciekawostki, porady i wiele innych!
Produkowane przez nas sztachety wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem ale także dużą trwałością. ogrodzenie na kompozytowe Deski Oferujemy materiały na ogrodzenia dla klientów z Warszawy i okolic.
chinskie zegarki - modny dodatek na kazda kieszen, zapraszamy! zegarek z chin chinskie zegarki - modne, tanie i z dostawa do domu, zapraszamy! kazda z nas lubi nosic niepowtarzalne rzeczy. zegarki z chin sa jedna z nich. ladne i niedrogie nadadza twojej stylizacji odpowiedniego charakteru. zapraszamy do nas!          https://shopigo.pl/produkt/winylowy-top-m-2/     ADATA HV620S 1000 GB, 2.5 ", USB 3.1 (backward compatible with USB 2.0), Black     suwadła

VCI jako metoda ochrony przed korozją

VCI, czyli z ang. Volatile Corrosion Inhibitor to lotne inhibitory korozji, które mają właściwości antykorozyjne. Zabezpieczają one powierzchnię metali przed powstawaniem korozji w sposób skuteczny i długotrwały.

Opakowania antykorozyjne VCI zawierają lotne cząsteczki VCI, które roznoszą się wewnątrz opakowania, tworząc tym samym niewidoczną i nietoksyczną warstwę ochronną, która powstrzymuje proces powstawania korozji. Poza tym oddziałują na odległość do ok. 30 cm, docierają również do trudno dostępnych miejsc chronionego przedmiotu i dzięki temu zabezpieczają nie tylko powierzchnię zewnętrzną elementu, ale jego całość. Tak zabezpieczony przedmiot można przechowywać nawet do 24 miesięcy.

VCI to bardzo prosta, czysta i ekologiczna metoda zabezpieczania metalu przed rdzą. Lotne inhibitory korozji wykorzystywane są przede wszystkim w transporcie, a także w przemyśle metalowym, lotniczym, hutniczym i elektronice.

Zalety zabezpieczeń antykorozyjnych z wykorzystaniem VCI

Jako jedną z najważniejszych zalet lotnych inhibitorów korozji należy wymienić, to, że są samonakładalne, czyli aplikacja ich na dany element metalowy nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Poza tym przy ich zastosowaniu nie wymaga się użycia dodatkowych substancji ochronnych, dzięki czemu ta metoda ochrony przed korozją jest czysta, sucha i nieinwazyjna. Ponadto VCI nie wymaga po otwarciu opakowania usuwania preparatu, ponieważ inhibitory korozji samoistnie uwalniają się do atmosfery. Otwarcie opakowania z VCI nie powoduje konieczności ponownego zabezpieczenia i konserwacji elementu, ponieważ po zamknięciu proces ochrony rozpoczyna się od początku. Dodatkową zaletą opakowań zawierających lotne inhibitory korozji jest to, że nie zanieczyszczają środowiska i podlegają recyklingowi.

 

Popularne tagi : zabezpieczenie antykorozyjneśrodki antykorozyjneśrodek antykorozyjnyochrona przed korozjązabezpieczenie przed korozjąochrona antykorozyjnaochrona metali przed korozjąprodukty antykorozyjneopakowania antykorozyjne

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
VCI

Dojazd: