Rodzaje i cechy papierosów elektronicznych

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów elektronicznych papierosów. Jednak istnieją cztery główne ich kategorie.

Parowniki mini

Jest to doskonała imitacja zewnętrzna zwykłego papierosa. Tutaj można uwzględnić modele super mini. W małym mini urządzeniu znajduje się mała bateria i wkład. Taki mini papieros starcza na maksymalnie 200 zaciągnięć, po czym urządzenie jest usuwane. Jego zastosowanie nie wymaga od użytkownika żadnych manipulacji, a parownik działa z każdym zaciągnięciem.

Penstyle

To mały papieros, który swoim wyglądem przypomina zwykły długopis. Zazwyczaj ma ok. 15 cm długości i 1 cm grubości. Jeden jego wkład porównywany jest do jednego opakowania zwykłych papierosów. Warto zauważyć, że jego projekt jest standardem, a niezależnie od producenta, wszystkie części są zamienne https://maniolo.pl/e-papierosy/.

Klasyczne urządzenia elektroniczne

Są to urządzenia większe niż mini, dlatego mają większą kasetę i pojemną baterię. To najczęściej spotykane urządzenia. Ponadto są to urządzenia wielokrotnego użytku i mogą być tankowane, można zmieniać parowniki i zasłony.

Modyfikacje

Ostatnia grupa to urządzenia, które wyglądają trochę jak znajomy papieros. Jest to cały blok z dodatkowymi funkcjami i przyciskami. Cygara i fajki mogą być również włączone do tej kategorii.

 

 

 

Popularne tagi  : elektroniczne papierosy akcesoria zamienne , elektroniczne papierosy części zamienne , elektroniczne papierosy akcesoria , elektroniczne papierosy części , elektroniczne papierosy tanio , lulany.pl , cetia.pl , nowinky.pl