https://luraso.com/pl/find/do+30+zlotych - do 30 złotych - Nikt nie może uwierzyć ze takie markowe produkty znajdziesz już do 30 złotych
duza liczba ofert noclegowych pozwala na znalezienie satysfakcjonujacego zarowno pod wzgledem ceny jak i komfortu. oferty noclegowe mazury potrzebujesz noclegu w mieście ktorego nie znasz - zaufaj naszemu serwisowi - latwo i szybko znajdziesz coś dla siebie. interesuja cie oferty noclegowe – mazury? swietnie trafileś - http://kwaternica.pl/ - nowoczesna baza noclegowa z tysiacami ofert – zapraszamy!
split payment dla kogo obowiązkowy http://wozniakiewicz.net/blog/przygotuj-sie-na-zmiany-likwidacja-odwrotnego-obciazenia-vat-juz-od-1-listopada/ 8-315     
voopoo argus gt tank   bibuła łazienkowafontanna dymna kadzidło   dokładka zderzaka cuprapokrowce na kanapy   nogi meblowe retro   folia ekranująca na okna   dywan pętelkowy   maszyna do czyszczenia obuwia   wevibe wand   https://shopinio.org/pl/page/15/   Posnet REVO

VCI, czyli ochrona w locie

Opakowania antykorozyjne, to opakowania, które zawierają lotne inhibitory korozji, inaczej zwane VCI.

VCI https://www.excor.pl/ to związki chemiczne, które osadzają się na powierzchniach metalowych, tworząc w ten sposób cienką, niewidzialną warstwę ochronną, która zapobiega elektrochemicznym reakcjom. Koncepcja opakowań antykorozyjnych , zawierających VCI, polega na dodaniu do atmosfery opakowania odpowiedniej ilości lotnych inhibitorów korozji, które spełniają funkcję ochronną.

Mechanizm działania VCI

Mechanizm działania lotnych inhibitorów korozji składa się z dwóch etapów. Pierwszym jest ulatnianie się inhibitorów wewnątrz opakowania. Cząsteczki VCI dostają się do wszystkich, nawet trudnodostępnych wnęk i kondensują na powierzchniach metalu. Drugim etapem jest rozpuszczanie się w warstwie wilgoci przy powierzchni metalu jonów inhibitorów i przedostawanie się ich do niej, tworząc jednocześnie cienką, ochronną powłokę.

Dzięki temu, że inhibitory są lotne, szczególnie nadają się do ochrony części, które mają trudno dostępne miejsca. Stosowanie VCI pozwala uniknąć dodatkowych procesów antykorozyjnych, takich jak czyszczenie, odtłuszczanie itp.

Zaletą stosowania opakowań z VCI jest ich prostota w użyciu oraz łatwość dostosowania do konkretnych potrzeb. Opakowania VCI występują pod różnymi postaciami, a najczęściej spotykanymi są papier oraz folia (stretch, bąbelkowa, rękawy, torebki). Większość opakowań VCI jest nietoksyczna i nadaje się do recyklingu.

Warunek skuteczności lotnych inhibitorów jest jeden – musi dostać się do powierzchni, którą ma ochraniać. Niektóre typy inhibitorów ochraniają tylko metale żelazne, a niektóre metale nieżelazne.

Jak już wspomnieliśmy, opakowania z VCI są przyjazne dla środowiska i nietoksyczne.
Opakowania antykorozyjne wykorzystywane są głównie w przemyśle motoryzacyjnym, petrochemicznym, chemicznym, elektronicznym oraz obronnym.

Popularne tagi: worki VCI , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
VCI

Dojazd: