PORTALE PARTNERÓW

Biżuteria – co wybrać na prezent?

Dostałaś zaproszenie na urodziny, imieniny czy inną uroczystość i nie wiesz co dać w prezencie? Pomysłów może być wiele. Pieniądze? To zbyt oczywiste i mało oryginalne. Czasem trzeba trochę pomyśleć, aby nie być banalnym.

 

W przypadku kobiet, jako prezent zawsze sprawdza się drobna biżuteria. Wybór jest ogromny – kolczyki, bransoletka, pierścionek czy łańcuszek. Wszystko zależy od tego, w jakich relacjach pozostajemy z osobą obdarowywaną i jak wiele ona dla nas znaczy.

 

Kolczyki – subtelny rodzaj podarunku

 

Kolczyki, które chcemy ofiarować danej osobie, powinniśmy dobrać do jej stylu i upodobań, a przede wszystkim zwrócić uwagę, czy aby na pewno ma przebite uszy i lubi chodzić w takiej biżuterii. Często babcie ofiarowują swoim wnuczkom taki prezent z okazji Chrztu Świętego czy Pierwszej Komunii Świętej.

 

Bransoletka – najmodniejszy prezent

 

Bransoletki też świetnie sprawdzają się jako super podarunek dla bliskiej osoby. Wykonuje się je z różnych materiałów i przybierają różne formy. Mogą być grube i masywne, wykonane ze złota czy srebra, ale też i delikatniejsze, minimalistyczne, stanowiące piękny prezent.

 

Pierścionki – czy wypada podarować go bliskiej osobie?

 

Pierścionki zazwyczaj kojarzą nam się z zaręczynami, ale czy tylko? To także świetny pomysł na prezent i wcale ni musi być on złoty i drogi. Pierwsze skojarzenie, które przychodzi nam na myśl o pierścionku to właśnie takie, że dostajemy go naprawdę w szczególnych sytuacjach, a przecież te srebrne są równie urocze i chętnie noszone przez kobiety.

 

Łańcuszek – nie tylko sakralny

 

Najczęściej jednak na prezent wybierane są różnego rodzaju łańcuszki. Złote, srebrne, łańcuszki z zawieszkami czy medalikami. Tego typu biżuteria, sprawdzi się, jako podarunek na każdą okazję i praktycznie dla każdego. Możemy go spersonalizować, tak aby przypominał o nas lub o szczególnym dniu, z którego okazji go podarowaliśmy, bądź symbolizował ważne dla nas wydarzenie.

 

Niemniej wybierając biżuterię, warto zwrócić uwagę na preferencje osoby obdarowanej.

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
łańcuszek

Dojazd: